בוק בר מצווה

לא רק נערות צעירות מצטלמות לבוק מקצועי לפני מסיבת בת המצווה שלהם, אלא גם נערים. אין שום סיבה שהנער המתבגר, המציין אירוע כל כך חשוב בחייו ובחיי משפחתו לא יוכל אף הוא לקבל בוק בר מצווה מושקע, יפה ומקצועי שיישאר ברשותו למזכרת לנצח. מלבד הצילומים עצמם, מקבל הנער תשומת לב מלאה וכל הזרקורים מופנים אליו לכמה שעות של פינוק, העמדתו במרכז העניינים ולבסוף – יצירת אלבום תמונות מקצועי ואיכותי.בוק בר מצוה

חגיגת בר המצווה היא נקודת ציון משמעותית ביותר עבור המשפחה כולה. הילד הרך הופך להיות נער ומכאן פתוחה לו הדרך אל עולם הבוגרים וזהו בעצם הצעד הראשון של הנער בחיים האמתיים, היכן שאפשר יהיה לסמוך עליו לקבל החלטות בוגרות ומהותיות שישפיעו הן עליו והן על הסובבים אותו. בתמורה יש גם ציפייה ממנו להתנהגות הולמת ובוגרת והסמל הראשון להתבגרות הוא צילום של בוק בר מצווה שישקף דרך התמונות את בגרותו והתבגרותו של הנער.

הילד שלכם הגיע לגיל בר מצווה? מזל טוב! אתם בוודאי עומדים בפניה של תקופה מרגשת, תקופה שבה עליכם לתכנן ולארגן את מסיבת בר המצווה שלו. אני שירה וייס, צלמת מקצועית, ואשמח לעמוד לרשותכם בעת צילום בוק בר המצווה עבור הבן שלכם. לקוחותיי מעידים שאני יוצרת קשר אישי מהיר עם המצולמים מה שמביא לתוצאה אחת בלבד – תחושה חמימה, רגועה ושלווה במקום הצילום.

תחושה זו מביאה לכך שהמצולם חש בנוח בנוכחותי ובנוכחות המצלמה וביחד אנחנו מוצאים את התנוחות והמיקומים המתאימים ביותר לצילומים עבורו. לא כל התנוחות או המיקומים יתאימו לכל המצולמים ולכן חשוב להתאים לכל נער ונער.

אחת הדרכים "להוציא" מבר המצווה שלנו אישור לצילומי בוק, היא לקרוא למפגש צילומי משפחה ואז לתת לי להוביל..

יש לכם שאלות? רוצים להתייעץ? אתם מוזמנים ליצור קשר וביחד איתי להעניק לעצמכם מתנה נפלאה – מתנת הזמן!