בוק בת מצווה בטבע

צילום בוק עבור נערה שהגיעה לגיל בת מצווה הוא צילום מיוחד במינו. הנערה לובשת בגדים יפים ומחמיאים, מאופרת ומסורקת ונראית ממש כמו כלה ביום שמחתה. צילום של בוק בת מצווה אינו חייב להתבצע דווקא בסטודיו של הצלם או בביתה של הנערה. במידה ומזג האוויר מאפשר זאת, אפשר ואפילו מומלץ לחשוב על צילום בוק בת מצווה בטבע. השמיים והנוף יעניקו תפאורה מושלמת לצילומים ויוסיפו נופך של טבע וחיבור לאדמה בכל התמונות.

אפשר לבחור מקום שיש בו צמחייה – עצים, פרחים צבעוניים או דשא ירוק, אפשר להצטלם על רקע מזרקות מים או בפארק פסטורלי המשדר רוגע, שלווה ותחושה נעימה. אין ספק שהרקע הטבעי והמיוחד ישאיר את חותמו בכל תמונה ותמונה. יש גם לא מעט אביזרים ועזרים שניתן להוסיף כדי לתת משמעות וחן לתמונה – אפשר להיעזר במגוון אלמנטים הנמצאים באתר הצילום – סלעים, פרחים, שערים, שביל מתפתל או עצי פרי. כל אלה יתרמו להעלאת איכות התמונה וכמובן שהתוצאה שתתקבל תהיה לא פחות ממרהיבה.

היכן לבצע בוק בת מצווה בטבע?

כאשר רוצים להצטלם בחוץ כדאי לבחור מיקום מתאים שיעניק לתמונות ערך מוסף. חוף הים על רקע השקיעה, חצר הבית בו גדלה הנערה, גינת משחקים אהובה או כל מיקום אחר שיש לו חשיבות בעיני משפחתה של הנערה. המיקום גם יכול להיות אקראי ולהיבחר זמן קצר לפני תחילת הצילומים לאחר שהתרשמו הורי הנערה שמדובר במקום שיהיה מתאים לביצוע הצילומים. במידה וישנו ספק ניתן (וכדאי) להתייעץ עם הצלם בנוגע למקום זה או אחר.

שירה וייס היא צלמת מקצועית אשר מציעה שירותים של צילומי בוק בת מצווה בכל מקום שייבחר על ידי הנערה או הוריה. שירה מצליחה במהירות ובדיוק רב להתחבר לפנימיותה של הנערה וכך הופכת את אתר הצילום למקום שיש בו אווירה נעימה, קלילה וזורמת על מנת שהנערה תרגיש בנוח להיפתח בפניה ובפני המצלמה. התוצאה המתקבלת תהיה לא פחות ממושלמת.