בוק הריון בטבע

צילומי הריון הם צילומים קסומים ומיוחדים אשר מנציחים את השבועות (או לפעמים את ימים) הסמוכים למועד הלידה. הבטן כבר גדולה, ההתרגשות בשיאה ורגע לפני שההיריון מסתיים ומצטרף תינוק חדש למשפחה – זה הזמן לשמור מזכרת מהתקופה שבתוך גופה של האישה התפתחו חיים חדשים. נשים רבות בשנים האחרונות בוחרות לשמור כמזכרת את תקופת השליש האחרון של ההיריון דרך בוק הריון המתבצע אצל צלם מקצועי ומיומן אשר יודע בדיוק איך להפוך את הצילומים למרגשים, מקרבים ומשפחתיים במיוחד.

כיום ישנן אפשרויות רבות לצילום בוק הריון – אפשר לצלם את התמונות בסטודיו, בבית המשפחה או לבחור מקום מיוחד ולצלם בוק הריון בטבע. לא משנה איזה נוף ייבחר ובאיזה מיקום יתבצעו הצילומים – התפאורה של כל התמונות תהיה פסטורלית ומושלמת והצלם יוכל למצוא תפקיד לכל אלמנט טבעי שיהיה בתמונה – צמחייה ירוקה, שיחים, עצים, פרחים ואפילו בריכה, אגם או מזרקות נוי. כל אחד מהמיקומים ייתן לתמונות את הטון המיוחד שלו אך החיבור לנוף הטבעי ייתן עוצמה, שלווה והרבה אופי לתמונות.

איך מצלמים בוק הריון בטבע?

חשוב מאד שייווצר קשר חם בין הצלם לבין בני המשפחה או בני הזוג המצולמים. רק כך תרגיש האישה בנוח לחשוף את בטנה העגלגלה אל מול עדשת המצלמה, להקשיב לעצותיו של הצלם ובכך להעלות לאין ערוך את האיכות והרמה של התמונות המוגמרות. הצלם יציע תנוחות ומיקומים, יגיד למצולמים היכן וכיצד לעמוד, יעשה שימוש באביזרים שהביאו אתם המצולמים וגם בכאלה שיביא אתו מהבנתו אילו אביזרים ישדרגו את התמונות (פריטי לבוש, תמונות מבדיקות הריון, כסאות ועוד).

שירה וייס מציעה צילומי בוק הריון במגוון מיקומים על פי בחירת המצולמים. שירה ניחנת ביצירת קשר מהיר וחם עם הלקוחות ומבינה במהרה אילו תמונות יתאימו לכל משפחה. אם אתם מתלבטים בנוגע לצילום בוק הריון אתם מוזמנים ליצור קשר, להתייעץ ולשאול כל שאלה שיש לכם בנושא. כבר בשיחת טלפון אפשר יהיה להבין ולהרגיש ששירה היא הצלמת שהכי מתאימה לכם ביום צילומים מרגש זה.