צילום בוק בת מצווה

חגיגה של בת מצווה היא אירוע מרגש ונקודת ציון חשוב מאד הן בחייה של כלת בת המצווה והן במעגל החיים המשפחתי. הנערה הצעירה מתחילה את חייה הבוגרים ומעתה היא נחשבת לבוגרת ואחראית על כל המשתמע מכך. זו הסיבה שהורים רבים משקיעים לא מעט משאבים ומאמצים כדי שבת המצווה תהיה מושלמת מכל הבחינות, וחלק חשוב מנושא זה הוא  צילום בוק בת מצווה. הבוק הוא הזדמנות מצוינת להפנות את הזרקור אל הנערה ולאפשר לה להיראות במיטבה אל מול המצלמה.

צילומים לבוק של בת מצווה משיגים שתי מטרות חשובות – האחת – יום צילומים המוקדש כולו לכלת השמחה. היא נמצאת במרכז תשומת הלב, היא לבושה ומאופרת (בקטנה ממש) ונראית נוצצת וקורנת. המטרה השנייה היא המזכרת שנשארת בידי המשפחה לאחר הצילומים. הבוק נערך בצורה מקצועית ובני המשפחה מקבלים לידם אלבום תמונות מרהיב ביופיו, בכיכובה של הבת או האחות, כשהוא ערוך ומדויק ומתאים בדיוק לאופי שלה, לאישיות שלה ולתכונות שלה – כפי שהשתקפו בעת הצילומים.

איך לבחור צילום בוק בת מצווה?

הדבר החשוב ביותר שצריך לברר כשמחפשים צלם מקצועי עבור בוק בת מצווה הוא רמת הצילום ואיכות התמונות. הצילום חייב להיות מקצועי ביותר, הצלם צריך להבין מי עומד מולו וממש להכיר את הנערה תוך מספר דקות. רק כך אפשר יהיה למצות את הצילומים ולהוציא מהם את המרב. בנוסף חשובה מאד הכימיה בין הצלם לנערה, כדי שהיא תחוש בנוח במחיצתו ותרגיש שהוא נמצא שם בשבילה ודואג אך ורק לאינטרסים שלה.

שירה וייס היא צלמת מקצועית ומנוסה בעלת תיק עבודות מרשים של צילום בת מצווה, צילומי תדמית עסקיים, צילומי הריון וצילומי משפחה. שירה מתמחה ביצירת קשר מהיר ועמוק עם המצולמת, הבנה של האופי והתכונות שלה וכך מצליחה ברגישות ויצירתיות להפוך כל צילום לחוויה של ממש. צילום עבור בוק בת מצווה על ידי שירה מתבצע בנוחות מרבית של המצולמת ובני משפחתה ותוך שמירה על כבודה ופרטיותה.