צילום כנסים ו-ועידות

צילום של אירוע עסקי כמו כנס או ועידה אינו משימה פשוטה כלל ועיקר. המראה הסופי של התמונות חייב לשדר רשמיות ומקצועיות וחשוב מאד שאת הצילומים יבצע צלם מוכשר ומנוסה שמבין היטב את הסיטואציה ויידע היכן ובמי להתמקד. לכנס או ועידה בדרך כלל יש מטרה וחשוב מאד לשתף בה את הצלם. יחד עם זאת ישנם צלמים שכבר יזהו לבד מי אמור להיות במוקד האירוע וכמובן יידעו איך לבטא זאת דרך עדשת המצלמה.

צילום כנסים וועידות הוא לכאורה תחום של צילום שאין בו רגש – המצולמים מגיעים בחליפות מחויטות או שמלות רשמיות ומוקפדות, הדברים שנאמרים יהיו רשמיים וממוקדים ולא תתקיים שיחת חולין בקנה מידה גדול. למרות זאת, הצלם שייטמע בין מוזמני האירוע יידע למצוא את הרגעים המהירים שבהם ניתן להבחין ברגש נסתר או בהבעת פנים מיוחדת וילחץ על כפתור המצלמה בדיוק בזמן הנכון כדי לנצור את שבריר השנייה.

צילום כנסים וועידות

צלם מקצועי יידע כיצד להביא למצב שבו הנוכחים בכנס או בוועידה לא יחושו בנוכחותו אך יחושו בנוח גם אם ימצאו את עצמם אל מול המצלמה. בין אם הכנס מתקיים בחדר ישיבות בו מסובים המשתתפים סביב שולחן וצופים במצגת עסקית ובין אם מדובר באירוע עסקי שאליו מוזמנים גם לקוחות ונושאו קידום מכירות או השקת מוצר – הצלם חייב למצוא בדיוק במי או במה צריך להתמקד כדי שהצילומים ישיגו את מטרתם.

שירה וייס הינה צלמת מובילה בארץ המציעה גם שירותים של צילום כנסים עסקיים, ועידות ואירועים של חברות וארגונים. שירה ניחנת בחדות אבחנה ובעין רגישה וחיש מהר מבינה את הלך הרוחות באירוע, מי אמור להופיע בצילומים יותר ופחות וסביב איזה נושא צריכים הצילומים להתרכז. אם גם לכם דרוש צלם מוכשר ומנוסה בצילום עסקי – אתם מוזמנים ליצור קשר, להתייעץ ולקבל שירות יוצא מגדר הרגיל.