צילומי הריון – מה כדאי להביא?

כשאת בוחרת מה להביא איתך לצילומי הריון, זיכרי את הסגנון שלך והשתדלי להימנע מ'שנטצים'. ככל שתביאי איתך פריטים יותר ייחודיים לך כך תיצרי גם חוויה יותר אישית (ויותר נינוחה) וגם תמונות יותר אישיות. אם את טיפוס של ג'ינס וטי-שירט כנראה שלא תרגישי בנוח בשמלת מלמלה.

לא משנה אם צילומי ההריון מתרחשים בסטודיו או בטבע השתדלי שתיהיה לך לפחות אפשרות אחת חלקה (מומלץ אחת שחורה ואחת לבנה), ללא הדפסים, תחרות, טקסטים, תמונות….

לצילומי הריון בטבע הביאי איתך סדין אחד גדול בו תוכלי להתעטף כשתרצי להחליף בגדים.

באופן אישי, אני מאמינה שכל אישה צריכה חזיית סטרפלס אחת לבנה ואחת שחורה בארון, בידקי שהן עדיין מתאימות ותביאי אותן איתך..

בגדים לצילומי הריון צריכים להיות כאלה שמחמיאים לך ומומלץ לבחור אותם אבל אין חובה להביא רק בגדים. כל פיסת בד שמקיפה אותך יכולה לשמש אותך ליצירת מראה רך ורומנטי (כן, גם הוילון המזעזע שקיבלת מחמותך בחג יכול פתאום להפוך לפריט מיוחד, מעניין ומחמיא מאוד).

מלאי תיק אחד בתכשיטים במגוון צבעים ומיני אקססוריז אישיים. זה יכול להיות הדובי שלך או השמיכי שלך מהילדות, תמונה מהאולטרסאונד העדכני, פריט שקיבלת במתנה מבן (או בת) הזוג שלך, מזכרת שקניתם יחד בירח הדבש ואפילו ההינומה מהחופה. ככל שתיהיי יצירתית יותר ואישית יותר תתחברי יותר אל התמונות ותדעי שרק לך יש כאלו.

דוגמאות נוספות של צילום הריון בבית או בטבע אפשר לראות כאן.