צילומי הריון

נשים רבות בהריון מתקדם בוחרות להצטלם מעט זמן לפני הלידה על מנת להשאיר לעצמן מזכרת מההיריון וגם בבוא היום להראות לילד שגדל את התמונות מההיריון שלו. נשים אלה מוצאות בתקופת ההיריון תקופה נפלאה ומרגשת, של חיבור לגוף ולמהות החיים, עת חיים חדשים מתפתחים אט אט בתוך גופן שלהן. נשים אשר חוות תופעות לוואי הקשורות בהריון שמות אותן בצד בזמן הצילומים ונהנות ממיקוד בן ובגופן, באיפור וסידור השיער שלהן ובמציאת שלל תנוחות ומקומות שימצו את היופי שהן חשות מההיריון שלהן.

צילומי הריון מתמקדים אך ורק בדבר אחד – הבטן העגולה של האישה. נשים רבות חשות בנוח ורוצות ללבוש פריטי לבוש החושפים את הבטן ומאפשרים לבני המשפחה להתקרב ככל האפשר אל העובר המתפתח בפנים. צילום של נשים בהריון הוא בעצם צילום משפחתי, בו נשענים הילדים על הבטן שבתוכה גדל האח (או האחות) שלהם, שמים את היד כדי לחוש בתנועות העובר והנצחת ההבעות והמבטים שמגע זה מביא אתו.

על מה חשוב להקפיד כשרוצים להזמין צילומי הריון?

בניגוד לכל סוג אחר של צילומים – כאן מדובר בצילומים חושפניים ועל מנת להתמקד בבטן ההריונית על האישה ללבוש ביגוד מינימלי. על מנת שהצילומים יצליחו ויהפכו להיות המזכרת שבה כה רוצים – חייבת האישה להרגיש בנוח לחשוף את בטנה בנוכחות הצלם. לכן בצילומי הריון במיוחד ישנו דגש חזק על הקשר והכימיה שנוצרים בין הצלם לבין המצולמים. ברגע שהצלם הופך להיות חלק בלתי נפרד מאתר הצילום – אפשר להרגיש בנוח במחיצתו ולעשות מה שהוא אומר.

שירה וייס היא צלמת מקצועית ומנוסה בסוגים שונים של צילומים, כמו גם צילומים של נשים בהריון. נשים רבות שהזמינו צילומי משפחה והריון אצל שירה מעידות ששירה חדת אבחנה וקולטת במהרה מה יהיה הכי מתאים לכל אישה ולכל משפחה. שירה פועלת מתוך כבוד לגופה של האישה ולפרטיותה ויודעת להתנהל ברגישות, אכפתיות וסבלנות ובד בבד לצלם תמונות באיכות מעולה.