צלמת הריון

נשים רבות אשר מעוניינות להנציח במזכרת צילומית את תקופת ההיריון שלהן מעדיפות לעשות זאת בעזרת צלמת. הן חשות בנוח יותר בנוכחותה של אישה באתר הצילומים וההזדהות ההדדית שיכולות האישה והצלמת לחוש האחת כלפי השנייה עשויה לסייע רבות בהעלאת הרמה של התמונות שתצולמנה. כאשר מתבצעים צילומים מכל סוג שהוא – אחד הדברים החשובים ביותר הוא תחושה טובה ונעימה בין המצולמים לבין הצלם (או הצלמת) ולכן אם אישה מרגישה חופשיה ושלווה בנוכחות צלמת הריון הרי שכדאי לה לפנות אל צלמת ולא אל צלם.

בצילומי הריון ישנה חשיבות גדולה לחשיפת הבטן של האישה מפני שזוהי בעצם המזכרת הן מההיריון והן מיום הצילומים. עם חלוף השנים אפשר יהיה לשתף את הילד שנולד וגדל בתמונות ולהראות לו איך נראתה אמו בזמן שנשאה אותו ברחמה. בנוסף לכך, נשים רבות חוות את תקופת ההיריון בהתרגשות רבה עת הן חשות את השינויים המתרחשים בגופן. נשים רבות מעידות שבתמונות המצולמות על ידי צלמת הריון הן נראות שמחות, קורנות ונרגשות.

התחום של צילומי הריון נושק לתחום של צילומי משפחה מפני שבמידה וישנם להורים ילדים – ניתן לצלם את הילדים בקרבת הבטן העגלגלה וכך להנציח את הקשר הראשוני של הילדים עם העובר שבקרוב יהיה האח או האחות שלהם. כאשר מדובר בילדים צעירים מתקבלות תמונות מרגשות ומרתקות, בזכות צלמת מוכשרת שיודעת בדיוק באיזה רגע ללחוץ על כפתור הצילום ואיזה שבריר שנייה צריך להנציח.

שירה וייס היא צלמת המתאימה ביותר לצילומי הריון. שירה בעלת עין חדה ורגישה, יוצרת תוך זמן קצר קשר קרוב עם המצולמות והופכת את אתר הצילומים למקום חם, נעים, רגוע ושליו. אין ספק שבאווירה כזאת אפשר לצלם תמונות לא פחות ממדהימות ובזאת לא מסתכמת מומחיותה של שירה. שירה מציעה שירותי צילום לכל אירוע או נקודת ציון במעגל החיים ולמצולמים נשארות עם מזכרות מושלמות.