סדנאות צילום

לפעמים כל ההבדל בין תמונה טובה לתמונה שלא הייתם מראים לחברים הוא רק בזווית קטנה, באחיזת המצלמה או בתאורה בגינה. התמונה המושלמת נמצאת בכף ידכם…

סדנאות צילום בסמרטפון או במצלמה הביתית שלכם שיתנו את הטאץ’ המקצועי

סלפי או שקיעה בים?

ללמוד לתעד את המציאות שסביבכם, טבע ונופים או מסיבה וחברים – מה שתבחרו. סדנת צילום שמתאימה לכוווולם!  מהיום כולם יבקשו מכם לתעד את הרגע.

לתאריכים ופרטים נוספים על סדנת ‘צלם זאת בעצמך’ לחצו פה.

לצלם את העסק שלך

בין אם יש לך מוצרים שצריכים להצטלם לפוסט בפייסבוק או שירות שצריך להראות נהדר באתר שלך – שיעור פרטי בצילום בטלפון או במצלמה מתקדמת לבעלי ובעלות עסקים יעשה פלאות לשיווק שלך!

שיעור פרטי 'הכר את מצלמתך'

ללמוד לצלם במצלמה הביתית שלך או בנייד. פגישה 1X1 שבה נלמד את כל הטריקים של הצלמים המקצועיים ליצירת תיעוד מרגש, אומנותי או פשוט מוצלח במיוחד. כל מה שרצית לדעת על מערך הפיצוי, אור וצל, זווית צילום ופריים מקצועי.

סדנאות פתוחות 'צלם זאת בעצמך' בטלפון

מפעם לפעם אני מקיימת סדנאות שפתוחות לכולם – לצילום בסמרטפון שלכם. מוזמנים להצטרף אליי לסדנא הקרובה וללמוד יחד איך הנייד שלכם יכול להיות הפתרון המושלם עם כל עקרונות הצילום, החוקים ואיך לשבור אותם והטיפים שלי לצילום טוב. טוב מאוד!

סדנאות סגורות

רוצים ללמד את הצוות שלכם לצלם כמו מקצוענים? יש אירוע גיבוש בקרוב ולא בא לכם עוד הרצאה כמו בכל שנה? לא תאמינו כמה צחוק והנאה יש בסדנת צילום אחת בטבע או אצלכם!

להרשמה לסדנא הקרובה